Жах Аркхема: Прокляття Темного Фараона

$510

В історичному музеї Аркхема відкрилася виставка "Спадщина фараонів", де широкому загалу вперше представили одні з найдревніших і наймістичніших єгипетських артефактів. Тисячі допитливих людей, що натовпом ринули до міста, не підозрюють, що експозиція також привернула увагу істот з інших світів. Містом блукають чутки про зникнення кількох експонатів - може бути, їм судилося зігратифатальну роль у пробудженні Стародавнього?

Про гру

"Жах Аркхема" - настільна гра, яка занурить вас у водночас дивовижний і страшний світ, створений за мотивами міфів письменника Г. Ф. Лавкрафта. Гравці пробують себе у ролі дослідників, а мають розслідувати моторошні події в Аркхемі, місті штату Массачусетс. У цьому нещасливому місті відчиняються брами до інших світів. Якщо з'являється надто багато брам, то в Аркхем приходитьодин зі Стародавніх, жахливих монстрів, і гравці, щоб не допустити руйнування світу і воцаріння цих ворожих істот, повинні протистояти йому.

Що очікує на вас?

"Прокляття Темного Фараона" - це перше розширення до легендарної командної настільної гри "Жах Аркхема". У місті стає неспокійно з відкриттям виставки старожитностей з Єгипту в місцевому музеї. Починають відбуватися дивні та страшні події, на вулицях міста трапляються таємничі персонажі, а десь у місті блукає Темний Фараон. У місті з'являється дедалі більше монстрів, створеніжителями патрулі вже не справляються. І тоді за справу доведеться взятися вам!

Цікаві нововведення
  • Карти талантів і перешкод, подібно Прокляттям и Благословенням , накладають позитивні або негативні ефекти на умови, в яких доведеться працювати детективу. Таланти прокидаються і дають дослідникові перевагу. Перешкоди з'являються в результаті певних контактів в Аркгемі або Інших Світах і ускладнюють роботу.
  • Експонати - ці спеціальні карти схожі на Унікальні речі, лише з тією різницею, що їх можна отримати лише внаслідок контактів в Аркхемі, в Інших Світах або на Виставці, також вони не мають грошової вартості
  • Єгипетський символ-око зображений на всіх картах розширення. Він дасть вам змогу відокремити компоненти розширення від карт базової гри "Жах Аркхема"
  • Лист Вісника Темного Фараона являє собою опис суті та властивостей тієї надприродної істоти, яка готує пришестя Стародавнього
  • Маркер Шепоту Часу позначає чутки і відомості про появу в різних частинах Аркхема зниклих експонатів

Гра "Жах Аркхема" з новим розширенням стала складнішою та різноманітнішою. З'явилося багато нових карт, до того ж на допомогу детективам прийдуть нові союзники, предмети та заклинання. Ті, кому раніше вдавалося без зусиль перемагати Древнього, зможуть спробувати себе в грі за ускладненими правилами.

Увага! Це доповнення. Для гри вам знадобиться базова версія "Жах Аркхема".

$510

Прокрутити до верху