Tide Of Iron

$890

Tide Of Iron

6 червня 1944 року - 6е червня 1944 року - D- Day - увійшов в історію як "найдовший день" війни. Тим часом, день висадки союзних військ на узбережжі Нормандії був тільки першим залпом наступу британо-американських військ у Західній Європі. Наступ це закінчиться капітуляцією нацистської Німеччина тільки рік через .

Вторгнення переслідувало кілька цілей: розгром гітлерівського вермахту, звільнення окупованих європейських країн, остаточне знищення нацистського режиму в Німеччині.

Незважаючи на приголомшливі поразки на Східному фронті і в Північній Африці, незважаючи на систематичні бомбардування союзної авіації, німецький солдат залишався серйозним супротивником. Армію Німеччини було підготовлено в найкращих традиціях прусської бойової дисципліни, загартовано в боях, забезпечено найкращим і найсмертоноснішим озброєнням того часу.

Союзні війська розділили між собою напрямки атаки: американці взяли на себе придушення нацистів у Північній Франції та Бельгії, британському "томмі" належало звільнити Нідерланди і Скандинавію.

З'єднання союзників повільно, але впевнено просувалися до кордонів Німеччини, і не без проблем. Так захлинувся ризикований наступ під Арнемом, а в Арденнському лісі німецькі війська ледь не перекинули американців. У рамках цього драматичного періоду світової історії і відбуваються події настільної тактичної гри Прилив з Iron - "Залізний приплив". Tide of Iron - настільна гра для 2-4 гравців, що вирізняється захопливою атмосферою, ґрунтовним підходом до правил та історичною достовірністю в деталях. Гра ґрунтується на сценаріях, кожен з яких дає змогу переграти одну з битв між союзними та німецькими військами в Північній Європі в 1944-45 роках. Гра динамічна, зрозуміла, напрочуд прониклива. Метою гравців єутримання стратегічно важливих об'єктів на карті, для чого їм доведеться вичавити все можливе з кожного підлеглого підрозділу.

$890

Прокрутити до верху