За бортом!

$470

Настільна гра "За бортом" - психологічна гра для 4-6 гравців. За фатальним збігом обставин, шестеро тих, хто вижив після корабельної аварії, ділять між собою невеличку шлюпку, загублену в невідомих водах. Коли припаси почали добігати кінця, несподівано виявилося, що замість прісної води та сухарів хтось склав на шлюпку гроші, коштовності і предмети розкоші! Жадібність змішується зстрахом, дружбою і ненавистю...

Як грати?

Отже, основне завдання гравців - дістатися живими до найближчого суходолу. Але існує кілька проблем: гравці відчувають спрагу, можуть звалитися за борт, зазнати каліцтва в бійці... А битися є за що! Це і припаси, і зброя, і цінні предмети, але іноді найважливіше - місце під сонцем на шлюпці. Що ближче до трюму з припасами, то більший у вас вибір, що залишити собі. А ось гравець біля штурвалу,вирішує куди плисти, та й узагалі, як кермувати... Що може спричинити навіть "нещасний" випадок! Додайте сюди 6 унікальних персонажів із різноманітними здібностями, варіативність дій у свій хід, можливість обмінюватися припасами та допомагати один одному, механіку з таємними друзями й ворогами, і те, що всього можна домогтися й мирним "дипломатичним" шляхом, - уявили, що на вас чекає?

Перемога?

Як ішлося вище, головне доплисти... Але переможець буде один, причому не важливо, живий він чи ні! Коли (і якщо) шлюпка осідає на мілину, підраховуються очки за всі цінності, які є на руках гравців, а також за виконані завдання. Тож грати доведеться дуже хитро та обережно, адже просто залишитися в живих - це занадто нудно!

Звертаємо вашу увагу, що для цієї гри, крім рекомендованих, також підходять протектори розміром 66х91 мм.

Зверніть увагу на доповнення до цієї гри:

  • За бортом (додаток Погода)
  • За бортом! (Доповнення)

$470

Прокрутити до верху