Куроліси (2012)

$480

"Мафія" для дітей

Кілька підступних лисиць вирішили хитрістю пробратися в курник, щоб поласувати молоденькими курчатками. У курнику панує напівтемрява, тому розібратися, де курча, а де лисиця деколи буває непросто. Чудово, що в курчат є дбайливі мама з татом, та ще й захисниця - господиня курника. Але і в лисиць є хитріший ватажок. А тепер додамо до цієї команди неприємного хлопчика,онука Альошу, який шкодить усім і кожному - і компанія стане зовсім розвеселою. Хто ж переможе в цьому протистоянні?

Дійові особи

Правила досить прості. Гравцям роздають карти з колоди, на яких зображений один із таких персонажів: Лис, Курка, Кіт, Півень, Курча, Курча, Онук або Бабуся. Дії кожного героя визначені правилами. У грі є персонаж, який керує курниками - це нейтральний персонаж Кіт.

Кому підійде ця гра?

Це чудовий варіант "Мафії" для дітей. Ця настільна гра вчить дітей аргументувати свою позицію, розвиває красномовство та логіку. До того ж потрібен неабиякий акторський талант, щоб себе не видати. Плюс доведеться тримати в голові інформацію про гравців, які вибули, і тих, хто брав участь в їхньому вигнанні. Чудова гра для дитячих свят та вечірок, вона чудово підійде і для сімейнихвечорів!

$480

Прокрутити до верху