Космічні морські піхотинці Хаосу Кхорн Берзеркери

$620

Ведені в бій шаленою спрагою крові та кісток, Берсерки Кхорна (Khorne Berzerkers) вбивають усіх на своєму шляху і не залишають позаду нічого, окрім трупів, що смикаються в передсмертних конвульсіях. Цих божевільних, що несуть смерть, було піддано ритуальній лоботомії, аби прибрати зі свідомості усі сліди страху та жалю. Замість цих емоцій вони отримують кортикальні імплантати, що підвищують їхню здатність доЦей набір містить необхідну кількість пластикових деталей для створення дванадцяти Берсерків Кхорна, озброєних болт-пістолетами та ланцюговими сокирами (шість у наборі) або ланцюговими мечами (шість у наборі). Динамічні пози дають змогу зібрати Берсерків Кхорна, які стоять і ті, що біжать у битву, як стоячи, так і втікаючи в битву. У наборі також міститься дванадцять голів вшоломах, стилізованих під марку Кхорна, у чотирьох різних варіаціях. Як альтернативне озброєння та аксесуари в наборі є три плазмових пістолети, шість болт-пістолетів у кобурі, дев'ять ланцюгових мечів у піхвах, а також додаткові гранти та підсумки. У комплекті з мініатюрами поставляються дванадцять 32-міліметрових підставок.

Зверніть увагу: мініатюри в коробці постачаються не зібраними і не пофарбованими. Інструкція зі збирання входить до набору.

Для складання рекомендуємо використовувати спеціальні інструменти та клей, а фарбувати мініатюри високоякісними акриловими фарбами.

$620

Прокрутити до верху