Колонізатори. Розширення для 56 гравців

$320

Настільна гра "Колонізатори" - це економічна будівельна гра для 3-4 гравців, яка переносить Вас на чудовий незаселений острів... і саме цей недогляд Вам потрібно буде виправити в процесі гри. На ваші плечі ляже тягар освоєння нових земель, будівництво селищ і міст, а також торгівля і конкуренція з сусідами. Ця настільна гра проста в освоєнні, ідеально підходить длясімейного та дружнього дозвілля.

Про поле гри

Гра починається з того, що створюється, власне, острів Катан, який щоразу відрізнятиметься розташуванням типів місцевості, що надає партіям шарму й унікальності. Гекси суші збираються у великий шестикутник випадковим чином і нумеруються за певною системою - це потрібно для подальшого отримання ресурсів гравцями за допомогою 2-х кубиків d6. У такій обстановці від 2 до 4колонізаторів починають боротьбу за освоєння острова. У кожного з гравців на початку гри є дві фішки поселення і дві фішки ділянок дороги.

Як грати?

Під час гри Вам доведеться засновувати нові поселення, прокладати дороги і збирати ресурси - тип ресурсу для кожного гекса свій: у лісі рубаємо деревину, на луках з овечок знімаємо вовну і т.д. Ресурси витрачаються на різні споруди та купівлю карт розвитку. Важливий елемент гри - торгівля, причому Ви можете торгувати як з грою, за заздалегідь встановленими курсами обміну, так і з іншимигравцями, але вже за договірним курсом, щоб може бути вигідно, але вкрай ризиковано. Карти розвитку можуть значно полегшити Вам життя на острові та зіпсувати життя іншим гравцям, тим паче, що в грі є можливість отримати бонусні очки за найбільшу армію та найдовшу дорогу острова, та ще й розбійники проявляють настирливу активність...

Перемагає гравець, який першим збере 10 очок перемоги.

У доповненні

Острів Катан у настільній грі "Колонізатори" вже подарував нам безліч годин радості. Ми святкували перемоги і терпіли поразки - лише для того, щоб перемогти іншим разом! Але була одна проблема - іноді нам хотілося вирушити в подорож більшим складом, ніж чотири гравці... І тепер це стало можливо!

Це доповнення дає змогу грати в настільну гру "Колонізатори" двом додатковим гравцям, розширюючи максимальну кількість гравців, таким чином, до шести. Єдина зміна правил стосується фази будівництва - тепер Вам немає потреби чекати на свій хід, щоб здійснити будівництво або придбати карту розвитку, а це значно прискорює гру і точно не змусить нікого нудьгувати!

Острів став більшим, а це означає, що тепер ще більше пригод чекає на Вас!

Увага! Це доповнення. Для гри Вам потрібна базова версія "Колонізатори".

$320

Прокрутити до верху