Фарба Technical: 'Ardcoat (12 мл)

$110

Фарби серії Technical не є фарбами у звичному розумінні цього слова. У цій серії знаходяться різні технічні рідини, текстурні пасти, лаки та багато іншого.

У цій серії представлений широкий спектр спеціальних рідин і фарб. Текстурні фарби - це спеціальні фарби, які створені для оформлення підставок і після висихання утворюють текстуру певного кольору і зернистості, від кракелюру до імітації бруду.

Для захисту і спеціальних ефектів ви можете скористатися лаками та іншими рідинами з цієї серії.

Серія фарб і технічних рідин Technical складається з 26 найменувань, які постачаються в 12-мілілітрових і 24-мілілілітрових баночках.

Фарби Citadel - це високоякісні фарби на акриловій основі. Вони не токсичні, безпечні для використання і підходять як для пензля, так і для аерографа. Першопочатково створені для фарбування мініатюр від Games Workshop, вони зарекомендували себе серед любителів хобі та моделізму в усьому світі. Також ці фарби чудово підходять для фарбування мініатюр із сучасних настільних ігор. Палітрафарб Citadel Colour містить понад 300 кольорів і відтінків і розділена на серії: Base, Layer, Shade, Contrast, Dry, Air, Technical і Spray.

$110

Прокрутити до верху