Дженга (Оранж)

$640

Настільна гра "Дженга" широко відома не тільки в нашій країні, а й в усьому світі, скорочено її називають просто - Вежа/Падаюча вежа. Вважається, що "Дженга" - практично ідеальна сімейна гра, адже вона чудово підходить для будь-якої компанії: у неї можна грати з дітьми, гра популярна серед підлітків, а й дорослим точно припаде до смаку!

З історії відомо, що гру було створено ще 1974 року, а сам автор Леслі Скотт черпав ідеї з власного дитинства. Настільна гра "Дженга / Jenga" швидко набрала популярності, зараз у неї грають по всьому світу.

Як грати?

Сенс гри полягає в руйнуванні справжньої дерев'яної вежі! Звучить чудово, чи не так? Вежу зводять за шаблоном із дерев'яних брусків, і вона являє собою правильний паралелепіпед. Гравці повинні по черзі витягати окремі нижні бруски вежі та добудовувати споруду суворо догори!

Для підвищення інтересу гравців бруски можна прикрасити різними кольорами або навіть внести зміни в правила "Дженги" - наприклад, грати на бажання, написавши на різних брусках дію, яку доведеться виконати тому, хто програв!

А хто переміг?

Переможцем гри вважається останній гравець, який успішно витягнув і поставив брусок без руйнування вежі. Часом трапляється обвалення конструкції через необдумане розташування верхніх брусків, тому вежа "Дженга/Jenga" - не лише весела, а й вдумлива гра!

Цікаво і корисно

Доведено, що гра в "Дженгу" сприяє активному розвитку вмінь:

  • Дітям пропонують будувати вежі для вдосконалення дрібної моторики та мислення
  • Літнім людям рекомендують грати в "Дженгу" для збереження інтелектуального мислення і як профілактику різних серцево-судинних захворювань
  • Учасникам різного віку - грати для поліпшення просторового сприйняття та архітектурного мислення

$640

Прокрутити до верху